ENZA HOME YENİ REKLAM FİLMİ İLE AİLEYİ GENİŞLETİYOR​

Sahip olduğu modern ve ulaşılabilir mobilya tasarımları ile, sektörün genç ve dinamik yapısını sahiplenen Enza Home, yeni reklam kampanyasında başlangıçlardan oluşan mutlu hikayeleri; genişleyen ailesiyle sunuyor. ‘’Yeni bir hayata’’ sloganı ile yer alan reklam filminde;hayattaki yeni başlangıçlar vurgulanıyor.

World’e özel peşin fiyatına 9 taksit!

Yapı Kredi World ile anlaşmalı Yataş satış noktalarında 07 Temmuz - 30 Eylül tarihleri arasında Yapı Kredi kredi kartları ile Yapı Kredi POS’larından yapılacak 3 taksitli alışverişlere müşteri talebine bağlı olarak +6 taksit fırsatı sunulacaktır.

Enza Home Hakkında…

Yemek odasından genç odasına, yatak çesitlerinden, tekstil ve aksesuara kadar birbirinden geniş ürün yelpazesiyle hayatı şekillendiren Enza Home…

Enza Yeni Bir Hayata

Enza Home, rahatlığın en doğal halini sunan yaşam çözümleri ve ulaşılabilir tasarım anlayışıyla sizi “Yeni Bir Hayata” davet ediyor.

YENİLENEN – Boogie

Boogie’nin modern çizgisi salonda fark yaratmak isteyenler için önemli ipuçları sunuyor. İşlevsel tasarımı, farklı form ve desenlerdeki kırlentleri ile evlerin bambaşka bir havaya bürünmesini sağlıyor.

ÖNERİLER – Ton-Sur-Ton Oyunlar

Duvarda bir odak noktası yaratmak için bir bölgeyi, duvar renginin bir ton daha açık renginde veya koyu tonunda boyayabilir ve buraya özel önem verdiğiniz resimleri veya objeleri asabilirsiniz. Bu formülü, tek bir duvarı, bütünüyle değişik bir duvar kağıdı ile kaplayarak da uygulayabilirsiniz.

Astro Deko – Başak Burcu 23 Ağustos / 22 Eylül

Evinizin topraktan kopan renkler ve doğal malzemeler ile donatılmasını istiyorsunuz. Dış dünyayı içeriye taşımak için tüm detayları düşünüyor ve uyguluyorsunuz. Bütün renklerin birbiriyle iletişim içinde olmasını istiyorsunuz. Ayakları yere basan, mütevazi duruşunuzla, her şeyin basit seçimlerden oluşmasından ve yerli yerinde durmasından hoşlanıyorsunuz. Renk paletiniz toprak tonları, yeşil,indigo mavi ve egzotik kırmızı.
[+] Favori Ürünlerim